Specjalista do spraw pozyskiwania gruntów

Deweloper: Alter Investment
Ogłoszenie mini
Gdańsk Specjalista do spraw pozyskiwania gruntów Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży nieruchomości – warunek konieczny!
  • bardzo dobra znajomość branży nieruchomości oraz specyfiki gruntów budowlanych
  • mile widziane wykształcenie wyższe związane z nieruchomościami
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne i wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • inicjatywa i przedsiębiorczość
  • skrupulatność, systematyczność i precyzja w działaniu
  • umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole, wysoki poziom zaangażowania i dążenie do osiągania celów, nastawienie na sukces
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Kluczowe zadania

  • organizowanie oraz kompleksowe prowadzenie działań zmierzających do aktywnego poszukiwania gruntów, mogących być przedmiotem działalności operacyjnej Spółki
  • analiza baz danych i dokumentów urzędowych oraz prowadzenie oględzin nieruchomości w terenie w celu identyfikacji poszukiwanych gruntów
  • wstępna analiza potencjału zidentyfikowanych gruntów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Spółce
  • przygotowywanie ofert zakupu gruntów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Spółce
  • negocjowanie cen i innych warunków umów z właścicielami gruntów
  • przygotowywanie projektów umów i innych dokumentów związanych z procesem zakupu oraz weryfikacja projektów przygotowywanych przez inne podmioty
  • bieżąca obsługa kontrahentów
  • bezpośrednie prowadzenie i koordynacja wszelkich działań związanych z zakupami nieruchomości, w tym współpraca z pośrednikami w sprzedaży nieruchomości
  • opracowywanie i realizacja planów zakupowych oraz budżetu zakupów
  • udział w targach i innych wydarzeniach oraz spotkaniach branżowych wspierających zakupy gruntów
  • udział w kreowaniu strategii zakupów (ekspansji) oraz strategii marketingowej
  • analiza konkurencji
  • budowanie trwałych i efektywnych relacji z kontrahentami
  • bieżące dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
  • aktualizacja i analiza danych w systemie CRM
  • udział w komitecie inwestycyjnym i przygotowywanie analiz na potrzeby decyzji dotyczących zakupu gruntów
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy, w szczególności z działem przygotowania inwestycji i działem sprzedaży

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne i przejrzyste zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • perspektywę długoterminowego zatrudnienia
  • pracę w dobrze wyposażonym i skomunikowanym biurze, w centrum Gdańska
  • samochód służbowy
  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • wsparcie zaangażowanego, życzliwego i profesjonalnego zespołu

Aktualizacja: 26.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Alter Investment S.A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Profil pracodawcy

Jesteśmy prężnie działającą spółką akcyjną zajmującą się zwiększaniem wartości nabywanych gruntów poprzez wszechstronne przygotowywanie ich do procesu budowlanego, łącznie z projektowaniem architektoniczno-budowlanym oraz...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Ogłoszenie z portalu

praca.pl