Specjalista do spraw sprzedaży gruntów

Deweloper: Alter Investment
Ogłoszenie mini
Gdańsk Specjalista do spraw sprzedaży gruntów Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości – warunek konieczny!
  • bardzo dobra znajomość branży nieruchomości oraz specyfiki sprzedaży gruntów budowlanych
  • mile widziane wykształcenie wyższe związane z nieruchomościami
  • doskonałe umiejętności sprzedażowe i wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność sporządzania kalkulacji, prezentacji i ofert handlowych
  • przedsiębiorczość i zdolności organizatorskie
  • skrupulatność, systematyczność i precyzja w działaniu
  • umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole, wysoki poziom zaangażowania i dążenie do osiągania celów, nastawienie na sukces
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Kluczowe zadania

  • organizowanie oraz prowadzenie przedsięwzięć wspierających sprzedaż w celu aktywnego poszukiwania nabywców produktów Spółki
  • przygotowywanie i prezentacja ofert sprzedażowych zgodnie ze standardami obowiązującymi w Spółce
  • bezpośrednia prezentacja nieruchomości gruntowych potencjalnym klientom
  • negocjowanie cen i innych warunków umów
  • przygotowywanie projektów umów i innych dokumentów związanych z procesem sprzedaży oraz weryfikacja projektów przygotowywanych przez inne podmioty
  • bieżąca obsługa klientów – potencjalnych nabywców nieruchomości gruntowych
  • bezpośrednie prowadzenie i koordynacja wszelkich działań związanych ze sprzedażą, w tym współpraca z pośrednikami w sprzedaży nieruchomości
  • opracowywanie i realizacja planów sprzedażowych oraz budżetu sprzedaży
  • udział w targach i innych wydarzeniach oraz spotkaniach branżowych wspierających sprzedaż
  • udział w kreowaniu strategii sprzedaży oraz strategii marketingowej
  • analiza konkurencji
  • budowanie trwałych i efektywnych relacji z klientami i innymi kontrahentami
  • bieżące dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
  • aktualizacja i analiza danych w systemie CRM
  • udział w komitecie inwestycyjnym i przygotowywanie analiz na potrzeby decyzji dotyczących zakupu gruntów
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy, w szczególności z działem przygotowania inwestycji

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne i przejrzyste zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • perspektywę długoterminowego zatrudnienia
  • pracę w dobrze wyposażonym i skomunikowanym biurze, w centrum Gdańska
  • wysokiej klasy samochód służbowy
  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • wsparcie zaangażowanego, życzliwego i profesjonalnego zespołu

Aktualizacja: 26.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Alter Investment S.A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Profil pracodawcy

Jesteśmy prężnie działającą spółką akcyjną zajmującą się zwiększaniem wartości nabywanych gruntów poprzez wszechstronne przygotowywanie ich do procesu budowlanego, łącznie z projektowaniem architektoniczno-budowlanym oraz...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Ogłoszenie z portalu

praca.pl