Specjalista ds. Barwień Soczewek Okularowych

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne – mile widziane wykształcenie techniczne o profilu chemicznym.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolności manualne oraz "dobre oko do kolorów”.
  • Znajomość zasad BHP.
  • Umiejętność pracy jako gracz zespołowy, ale także samodzielnie.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie barwników zgodnie z określonymi specyfikacjami produkcyjnymi.
  • Precyzyjne barwienie soczewek okularowych w celu osiągnięcia optymalnej jakości i jednolitości koloru.
  • Kontrola jakości barwionych soczewek oraz przeprowadzanie niezbędnych korekt.
  • Współpraca z zespołem w celu ulepszenia procesów barwienia.
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i wiedzy z zakresu optyki okularowej.
  • Comiesięczny dodatek stażowy po przepracowaniu roku w firmie.
  • Dofinansowania do okularów oraz wysokie zniżki na okulary dla członków rodzin.
  • Politykę rabatową na produkty SZAJNA.

Aktualizacja: 20.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

SZAJNA Laboratorium Optyczne

Lokalizacja

Adres
Gdynia, ul. Spokojna 24

Ogłoszenie z portalu

praca.pl