Specjalista ds. BHP

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Przymorze
Szczecińska 65
Specjalista ds. BHP Umowa o pracę
obserwuj

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • kontrola warunków pracy i stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przestrzegania zasad i przepisów w tym zakresie;
  • informowanie Zarządu o stwierdzonych zagrożeniach bezpieczeństwa i higieny pracy,  wnioskowanie o ich usunięcie oraz wskazywanie sposobów usunięcia zagrożeń;
  • sporządzanie planów i analiz stanu BHP oraz propozycji poprawy warunków pracy;
  • udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków powypadkowych, prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy;
  • współdziałanie z Państwową Inspekcją Pracy, Społecznym Inspektorem Pracy, służbą zdrowia w zakresie tworzenia i utrzymania bezpiecznych warunków pracy oraz zewnętrznymi jednostkami zajmującymi się pomiarami stanu środowiska pracy;
  • udział przy opracowywaniu instrukcji BHP oraz kart ryzyka zawodowego;
  • inicjowanie i rozwijanie na terenie Spółki różnych form popularyzacji zagadnień BHP oraz ergonomii;
  • wykonywanie pozostałych zadań służby BHP, określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • znajomość obowiązujących przepisów BHP;
  • samodzielność w działaniu.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 1/4 etatu;
  • świadczenia socjalne, w tym możliwość skorzystania z dodatkowej opieki medycznej, kart sportowych, dofinansowania wypoczynku;
  • pracę w gronie zaangażowanych ludzi z pasją.
Informacje o firmie
Centrum Techniki Okrętowej S.A. to nieszablonowy ośrodek badawczo-projektowy z nowoczesnymi laboratoriami. Jesteśmy liderem usług badawczych dla różnych sektorów gospodarki (branży budowlanej, kolejowej, energetycznej, szeroko rozumianej gospodarki morskiej i sektora zbrojeniowego).

Prosimy o zapoznanie się z umieszczoną poniżej klauzulą informacyjną dla kandydata do pracy w Centrum Techniki Okrętowej S.A. oraz zamieszczeniem klauzuli zgody w dokumentach rekrutacyjnych.

Dokumenty rekrutacyjne wraz z klauzulą zgody dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy wysłać w terminie do dnia 31.08.2024 r. na adres: rekrutacja@cto.gda.pl z dopiskiem Specjalista ds. BHP.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Równocześnie informujemy, że dokumenty rekrutacyjne bez załączenia klauzuli zgody nie będą uwzględnione w procesie rekrutacji.

Klauzula zgody: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) udzielam zgody Administratorowi Danych Centrum Techniki Okrętowej S.A. (ul. Szczecińska 65, 80-392 Gdańsk), na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia aktualnego procesu rekrutacji. Zgody udzielam dobrowolnie. Oświadczam, że jako uczestnik procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Techniki Okrętowej S.A. zapoznałem/łam się z treścią klauzuli informacyjnej dla kandydata do pracy w Centrum Techniki Okrętowej S.A. dot. przetwarzania danych osobowych, zrozumiałem/łam jej treść i przysługujące mi prawa.

Aktualizacja: 21.08.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Centrum Techniki Okrętowej S.A.

583074... Wyświetl numer
r...@cto.g... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Wyświetl numer