Specjalista ds. części zamiennych

Ogłoszenie premium

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista

Jako Specjalista/ka ds. Części Zamiennych będziesz kluczową postacią w naszym zespole, odpowiedzialną za zarządzanie zapasami, procesy zamówień oraz dystrybucję części zamiennych. Twoim zadaniem będzie zapewnienie, aby wszystkie operacje związane z częściami zamiennymi przebiegały płynnie i efektywnie. Sprzedaż i doradztwo w zakresie części zamiennych dla klientów zewnętrznych oraz naszych serwisów zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i handlowe.

Zakres obowiązków
  • Zarządzanie zapasami części zamiennych, w tym monitorowanie poziomów zapasów i przewidywanie potrzeb.
  • Składanie i przetwarzanie zamówień na części zamienne oraz ich terminowa realizacja.
  • Współpraca z dostawcami w celu negocjowania cen, terminów dostaw i warunków zakupu.
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami i dostawcami.
  • Ścisła współpraca z działem serwisu w celu zapewnienia dostępności niezbędnych części.
  • Monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowych produktów i rozwiązań.
Poszukiwane kompetencje
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne lub logistyczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży części zamiennych lub logistyce.
  • Znajomość branży paliwowej będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem i priorytetami.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość programów magazynowych i pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznym zespole pełnym pasji i zaangażowania

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

TSG Polska

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Letnica
Narwicka 1