Specjalista ds. dokumentacji

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • nadzór nad Archiwum budowy, w tym aktualizowanie wersji elektronicznych oraz papierowych dokumentacji projektowej znajdujących się w Archiwum,
  • nadzór nad terminowością dostarczania dokumentacji zgodnie z przyjętym harmonogramem realizacji budowy oraz współpraca w tym zakresie z biurami projektowymi, podwykonawcami robót budowlanych oraz z zespołem budowy,
  • bieżąca kontrola poprawności formalnej przekazywanej dokumentacji projektowej w wersji elektronicznej lub papierowej,
  • prowadzenie i obsługa rejestrów dotyczących zarządzania dokumentacją projektu w ramach Archiwum budowy oraz wynikających z powierzonych zadań.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy realizacji projektów budowlano-montażowych,
  • dobra znajomość środowiska MS Project i MS Office, umiejętność przygotowywania prezentacji projektu, znajomość AutoCAD będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na podstawowe tłumaczenie dokumentów.
To oferujemy:
  • stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych , szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).
Informacje o firmie
Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostaljedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.