Specjalista ds. dotacji i programu Czyste Powietrze

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Wrzeszcz Specjalista ds. dotacji i programu Czyste Powietrze Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Doradztwo i consulting,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • przygotowywanie dokumentacji dotyczący dofinansowań i dotacji
  • pozyskiwanie dokumentów od klientów do programu „Czyste Powietrze”
  • przygotowywanie wniosków i dokumentacji do programu „Czyste powietrze”
  • opracowywanie załączników niezbędnych do realizacji wniosków
  • monitorowanie dofinansowań i ogłoszeń o naborach na programy dotacyjne
  • doradztwo w zakresie wyboru programów i form dofinansowania
  • zapoznawanie się z regulaminami dofinansowań, tworzenie pism
  • wprowadzanie danych do systemu teleinformatycznego
  • wsparcie innych działów w firmie

Nasze wymagania
  • doświadczenie w składaniu wniosków w programie „Czyste Powietrze”
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją i w dziedzinie dotacji "Czyste Powietrze"
  • zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami
Co oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPECTROBUD sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Robert

791125... Wyświetl numer
b...@spect... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
SMS
Wyświetl numer