Specjalista ds. inwestycji i zarządzania najmem

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  1. Aktywne poszukiwanie nowych najemców.
  2. Przygotowywanie kompleksowych ofert i fotografowanie nieruchomości.
  3. Realizacja ustalonych planów sprzedażowych oraz raportowanie aktywności i wyników.
  4. Dokładne sprawdzanie stanu technicznego nieruchomości.
  5. Profesjonalna prezentacja nieruchomości potencjalnym najemcom oraz zawieranie umów najmu.
  6. Staranne weryfikowanie kandydatów na najemców.
  7. Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z właścicielami nieruchomości i najemcami.
  8. Skuteczne reagowanie na wszelkie opóźnienia w płatnościach oraz problemy techniczne.
  9. Zarządzanie krótkoterminowym najmem w okresie wakacyjnym.
  10. Kontrolowanie pracy firmy sprzątającej w okresie wakacyjnym.
  11. Nadzór nad wykańczaniem mieszkań przed wynajmem.
  12. Zamawianie wyposażenia dla mieszkań.
  13. Organizowanie własnej pracy i samodzielne planowanie działań.
Wymagania:
  1. Posiadanie prawa jazdy kategorii B.
  2. Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2).
  3. Podstawowa obsługa komputera (MS Excel, Outlook).
  4. Znajomość narzędzi mediów społecznościowych.
  5. Orientacja na realizację celów oraz skrupulatność w działaniu.
  6. Dostępność w kontakcie z klientami i właścicielami nieruchomości, włącznie z odbieraniem telefonów niezależnie od pory dnia w okresie wakacyjnym.
  7. Precyzja i dbałość o szczegóły.
  8. Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  9. Zaawansowane umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe.
  10. Zdolność do efektywnego zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
  11. Dyspozycyjność w okresie wakacyjnym.
Mile widziane:
  1. Zainteresowanie branżą nieruchomości oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.
Dodanie organizacji własnej pracy podkreśla potrzebę samodzielności i umiejętności planowania, co może być kluczowe dla efektywnego wykonywania obowiązków na tym stanowisku.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Natalia

607665... Wyświetl numer
n...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Marcowa
SMS
Wyświetl numer