Specjalista ds. IT/ Młodszy administrator

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Dąbrowa Specjalista ds. IT/ Młodszy administrator Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Administrowanie siecią,
Bezpieczeństwo / Audyt,
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Gdyńska firma produkcyjna poszukuje do swojego zespołu osoby która będzie odpowiedzialna za obszar IT.

OBOWIĄZKI:
Utrzymanie pracy LAN opartej o Windows Server
Pierwsza linia wsparcia Helpdesk dla użytkowników Windows (warstwa 3 do 6 wg modelu OSI)
Realizacja kopii bezpieczeństwa
Dbanie o bezpieczeństwo systemu informatycznego,
Monitoring urządzeń LAN
Administrowanie Active Directory, hostingami i innymi systemami użytkowymi
Modernizacja, wymiana urządzeń IT

WYMAGANIA:
Prawo jazdy B
Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych Windows
Znajomości działania i umiejętność konfiguracji sieci LAN/WLAN

Mile widziane:
znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows i/lub Linux
znajomość serwerowych systemów wirtualizacyjnych
znajomości platform Dell, Mikrotik, Ubiquiti, Cisco, APC

Oferujemy:
pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji
pracę w małych, średnich i dużych sieciach LAN
pracę w małym zespole
możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwanie kolejnych umiejętności

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Michał

a...@it4u.org Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Dąbrowa