Specjalista ds. Jakości ALU/SS

Ogłoszenie mini

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • Na tym stanowisku będziesz potrzebował/a uprawnień spawalniczych: IWE, IWI, VT1, VT2.
  • W efektownej ocenie jakości produktów i procesów pomoże Ci umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwoli Ci na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku zawodowym.
Mile widziane
  • Jeśli masz doświadczenie w roli Inspektora Jakości elementów stalowych i spawanych, to będzie to dodatkowym atutem.

Opis stanowiska

  • Twoim głównym zadaniem będzie realizacja wewnętrznych kontroli i walidacji procesu, m.in. spawania, kontroli szczelności zbiorników itp. Będziesz również odpowiedzialny/a za generowanie raportów z tych walidacji oraz nadzorowanie działań korygujących z nimi związanymi.
  • Twój obszar odpowiedzialności będzie obejmować monitorowanie problemów jakościowych na obszarze ALU/SS oraz wskaźników skuteczności z nimi związanych.
  • Będziesz raportować wyniki jakościowe oraz wszelkie niezgodności produktowe i procesowe.
  • Twoim zadaniem będzie inicjowanie i prowadzenie zespołów działań korygujących i projektów doskonalących, które skoncentrowane będą na ciągłym doskonaleniu produktów i procesów w Twoim obszarze.
  • Będziesz odpowiedzialny/a za weryfikację dostaw, dokumentowanie ich statusu oraz inicjowanie i koordynowanie działań korygujących, koncentrujących się na jakości produktów i procesów dostarczanych od dostawców i podwykonawców, a także na rekuperacji kosztów związanych ze złą jakością.
  • Twoje obowiązki będą obejmować inicjowanie i koordynowanie działań korygujących związanych ze zgłoszeniami serwisowymi.

Oferujemy

  • Będziesz pracował w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Otrzymasz kartę Multisport za jedyne 30 zł.
  • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł.
  • Otrzymasz nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy.
  • Ty i Twoi bliscy mają możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie.
  • Rozwiniesz skrzydła pracując z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, mając przy tym dużą przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji.
  • Skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu.
  • Jeśli nie jesteś z Gdańska a zaciekawiła Cię nasza oferta to mamy dla Ciebie dobra wiadomość! Jeśli podejmiesz z nami współpracę otrzymasz dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto.

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sunreef Venture S. A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl