Specjalista ds. jakości w firmie stolarskiej

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5 000
Wynagrodzenie brutto (do)
7 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Twój zakres obowiązków:
  • Kontrola pracy ekip monterskich na terenie Trójmiasta Wizyta u klienta podczas montażu,
  • ocena pracy ekipy Wykonanie dokumentacji fotograficznej
  • Sporządzenie krótkiej ankiety przebiegu montażu z klientem
  • Kontrola stanu samochodów firmowych, narzędzi Wizyty 'reklamacyjne', ustalenie stanu faktycznego zaproponowanie rozwiązania i nadzór nad jego wykonaniem
  • Bezpośredni nadzór nad montażami do zakończenia, ścisła współpraca z biurem obsługi klienta

    Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność radzenie sobie z trudnym rozmówcą Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista połączona z bardzo dobrymi zdolnościami komunikacyjnymi
  • Odpowiedzialność i punktualność Dyspozycyjność Znajomość branży meblowej i standardów stolarskich
  • Prawo jazdy kat.B

    Jeśli interesuje Cię:
  • Pakiety szkoleń wdrożeniowych
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63999107
  • Data wyróżnienia: 2 sierpnia 2021
  • Data wprowadzenia: 21 grudnia 2020
  • Aktualizacja: 2 sierpnia 2021
  • Wyświetleń: 1 744
  • Wyświetleń na liście: 51 901