Specjalista ds. Kadr i Płac - Księgowa / Księgowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość,
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji związanej z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników
  • sporządzanie list płac
  • rozliczenia z ZUS i US, rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych i składek ubezpieczeniowych od wynagrodzeń
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie)
  • nadzór nad badaniami lekarskimi pracowników oraz szkoleniami BHiP
  • sporządzanie sprawozdań z zakresu zatrudnienia i płac
  • tworzenie procedur i regulaminów wewnętrznych
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i informowanie o nich kierownictwa
  • obsługa PPK
  • wprowadzanie dokumentów zakupów do systemu elektronicznego obiegu dokumentów oraz nadzór nad tym obiegiem
  • obsługa systemu bankowości elektronicznej
  • rozliczanie delegacji krajowych i zaliczek pracowniczych
  • księgowanie raportów kasowych, wyciągów bankowych i raportów z terminala płatniczego
  • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
Nasze wymagania
  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki; rachunkowość, finanse
  • min.3-letnie doświadczenie w pracy w księgowości na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość programu PŁATNIK
  • mile widziana znajomość programu STERAMSOFT PRESTIŻ
  • rzetelności, skrupulatności i punktualności
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
To oferujemy
  • zatrudnienie w stabilnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie z 25-letnią tradycją
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w siedzibie firmy, ok. 15 km od centrum Gdyni (Kielno)