Specjalista ds. kadr i płac

Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista ds. kadr i płac

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4995 - 5735
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakład Poprawczy w Gdańsku - Oliwie poszukuje pracownika na stanowisko SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC w wymiarze 1 etatu. Czas pracy do 8 godzin na dobę w godz. 8.00 - 16.00. Zatrudnienie od dnia 01.01.2024 roku.
Wymagania kwalifikacyjne: wykształcenie średnie, wyższe. Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, samodzielność, dokładność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność obsługi pakietu MS Office (exel, word). Mile widziana znajomość obsługi programu Płatnik, Progman.
Zakres obowiązków:  kompleksowe prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo - płacowej - prac. niepedagogiczni oraz nauczyciele (przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, umów o pracę, wypowiedzeń, świadectw pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy: rozliczanie urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich, nadzór nad terminowością badań lekarskich, szkoleń BHP, prowadzenie ewidencji przydzielanych środków BHP, prawidłowe naliczanie wynagrodzeń zgodne z obowiązującymi przepisami skarbowymi oraz ZUS-owskimi, sporządzanie list płac (księgowanie list płac) prowadzenie kart wynagrodzeń wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym, sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS w programie Płatnik, sporządzanie informacji o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy (Pit-11), oraz deklaracji rocznych o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych (Pit- 4R) sporządzanie sprawozdań (GUS, na potrzemy Ministerstwa Sprawiedliwości), obsługa programu SIO, kontakt z instytucjami: ZUS, US, komornik.
Wymagane dokumenty: list motywacyjny, życiorys, oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, kandydat, który zostanie zatrudniony musi dostarczyć zaświadczenie o niekaralności z KRK.
Termin i miejsce składania dokumentów: wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Zakładu Poprawczego w Gdańsku, ul. Polanki 122, 80 – 308 Gdańsk w terminie do dnia 03.12.2023 roku do godziny 15:00, w zamkniętych kopertach
z dopiskiem „NABÓR DO PRACY NA STANOWISKO SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC W ZAKŁADZIE POPRAWCZYM W GDAŃSKU - OLIWIE”.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65504149

Aktualizacja: 07.11.2023

Wróć do góry