Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac do naszego biura w Gdyni.
Jako Specjalisty ds. Kadr i Płac będziesz odpowiedzialny/a za kompleksową obsługę kadrowo-płacową naszej firmy, dbanie o każdy szczegół i przestrzeganie obowiązujących przepisów.
Oczekujemy, że nasza idealna kandydatka/nasz idealny kandydat to osoba o profesjonalnym podejściu. Musisz być precyzyjny/a i dobrze zorganizowany/a, posiadając doświadczenie w dziale kadr. Dodatkowo, wykształcenie kierunkowe oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego będą niezbędne w codziennej pracy.
Dołącz do naszego zespołu i odkryj nowe możliwości rozwoju w obszarze kadrowo-płacowym. Zapewniamy Ci zgrane i wspierające środowisko pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz szanse na zdobycie cennego doświadczenia w dynamicznej branży.
Główne obowiązki na tym stanowisku będą obejmować:
  1. Wystawianie zaświadczeń A1 w celu potwierdzenia ubezpieczenia pracowników za granicą.
  2. Wyrabianie kart EKUZ dla pracowników, którzy będą pracować poza granicami kraju.
  3. Sporządzanie list płac dla zleceniobiorców oraz pracowników polskich, jak i holenderskich.
  4. Weryfikacja godzin pracy pracowników.
  5. Prowadzenie teczek osobowych, które będą zawierać niezbędne dokumenty pracowników.
  6. Obsługa Programu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).
  7. Sporządzanie list zaliczkowych dla pracowników.
  8. Sporządzanie deklaracji ZUS dotyczących wynagrodzeń pracowników.
  9. Tworzenie umów, oświadczeń, świadectw pracy oraz zaświadczeń niezbędnych dla pracowników do celów bankowych.
  10. Rejestracja i wyrejestrowanie pracowników z zakładowego systemu informatycznego.
  11. Obliczanie zasiłków chorobowych oraz innych dodatków w ramach obowiązkowych składek ZUS.
  12. Wykonywanie i kontrolowanie rozliczeń PIT pracowników.
  13. Prowadzenie spraw związanych z zajęciami komorniczymi w przypadku pracowników zadłużonych.
  14. Przygotowywanie niezbędnych dokumentów do kontroli organów podatkowych, ZUS oraz kontroli po stronie Holandii.
  15. Monitorowanie terminów przeprowadzania badań lekarskich oraz szkoleń z zakresu BHP przez pracowników i zleceniobiorców.
  16. Prowadzenie ewidencji urlopów pracowników.
  17. Sporządzanie dokumentów niezbędnych do zrealizowania wymogów urzędu pracy.
  18. Praca na programie Symfonia
Oferujemy pełen etat oraz stabilne zatrudnienie w ramach rozwijającej się firmy, a także atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydatki/kandydata.
Jeśli jesteś odpowiednią osobą do objęcia tego stanowiska, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: [ukryte]
Prosimy o zamieszczenie w temacie wiadomości nazwy stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoje zgłoszenie!
Informacje o firmie
Coś o Kovo Sp. z o.o. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się zarówno w rekrutacji pracowników przemysłowych jak i produkcji różnego rodzaju konstrukcji dla klientów w Polsce i Europie. Naszą specjalnością są instalacje LNG ze stali nierdzewnej.

Aktualizacja: 06.12.2023