Specjalista ds. Kadr i Płac

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Oliwa Specjalista ds. Kadr i Płac Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Miejsce pracy: GDAŃSK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków
  • sporządzanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON
  • przygotowywanie umów w obszarze zatrudnienia kapitału ludzkiego (UoP, B2B, UoD, UZ) oraz innych dokumentów kadrowych
  • ewidencja i raportowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
  • koordynowanie badań lekarskich, szkoleń BHP i wyposażenia BHP
  • komunikacja i współpraca w ramach grupy Moderna Holding
  • śledzenie i implementacja zmian w przepisach prawa pracy
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 rok)
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz zagadnień kadrowo-płacowych
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy z systemem płacowo-kadrowym „Optima”
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • atrakcyjne biuro w gdańskiej Oliwie
  • nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę Multisport
  • zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Aktualizacja: 17.06.2024