Specjalista ds. kadr i płac

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Opata Hackiego 14C
Opata Hackiego 14C
Specjalista ds. kadr i płac Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Ostrowski-Pilachowski Sp. J. to wiodący producent materiałów reklamowych dla firm kosmetycznych wytwarzających farby do włosów. Firma istnieje na rynku od 1996 roku. Nasze produkty trafiają nie tylko na rynek polski, ale również do wielu krajów, głównie Unii Europejskiej oraz na rynki Europy Wschodniej i Azji.
W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. KADR i PŁAC
Obowiązki:
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac,
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Prowadzenie akt osobowych,
  • Mile widziane umiejętność zamykania miesiąca; Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zakończeniem stosunku pracy, umów cywilnoprawnych,
  • Wystawianie zaświadczeń o dochodach / zatrudnieniu,
  • Rozliczanie benefitów: sportowy oraz opieka medyczna
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa pracy w zakresie zatrudniania i rozliczania cudzoziemców,
  • Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra organizacja pracy i dbanie o szczegóły
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Dobra znajomość programu Płatnik i Ms Office,
  • Znajomość systemów ERP (mile widziany Streamsoft),
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych PIT, Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowie zlecenie lub umowy o pracę,
  • Pracę w firmie o bardzo dobrej i stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w tym szkolenia,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Fundusz Socjalny
  • Pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Informacje o firmie
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie www.ostrowski-pilachowski.com/rodo
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w ofercie pracy następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Ostrowski Pilachowski sp. j. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres email podany w treści ogłoszenia.

Aktualizacja: 10.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

kadry

510058... Wyświetl numer
r...@ostro... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
SMS
Wyświetl numer