Specjalista ds. Kadr i Płac

Ogłoszenie maxi
Gdańsk Wrzeszcz
Stefana Batorego 1
Specjalista ds. Kadr i Płac Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Twoje zadania:
  • Naliczanie wynagrodzeń i kontrola terminowości wypłat
  • Współpraca z kadrową i księgową
  • Obsługa urlopów i zwolnień lekarskich
  • Przygotowywanie umów i skierowań na badania lekarskie
  • Organizacja szkoleń BHP i innych kursów
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy
  • Wsparcie pracowników w kwestiach kadrowych i HR.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ZZL, Ekonomia, Prawo)
  • Min. 2 lata doświadczenia w kadrach i płacach
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych mile widziana
  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel - wymagana
  • Dobra organizacja pracy i sumienność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajmość języka angielskiego
Co oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w kreatywnym zespole
Jak aplikować:

Wyślij CV i list motywacyjny na b...@g-s.pl Wyświetl e-mail do 15.07.2024. W tytule maila wpisz „Aplikacja – Specjalista ds. Kadr i Płac”.

Informacje o firmie

O nas:

Studio animacji GS ANIMATION / Grupa Smacznego

Jesteśmy firmą z branży filmowej, działającą od 20 lat, składającą się z zespołu artystów, animatorów i grafików. Nasza struktura jest płaska, co sprzyja kreatywności i współpracy. Choć stanowisko specjalisty ds. kadr i płac jest odpowiedzialne i techniczne, to oferujemy możliwość pracy w dynamicznym, inspirującym środowisku pełnym ciekawych ludzi. Tworzymy filmy i serie dla dzieci i nie tylko, które zdobywają widzów i uznanie na całym świecie.

www.g-s.pl

Prosimy o dodanie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Aktualizacja: 30.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Agnieszka

b...@g-s.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres