Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania w branży mostowej

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Infrastruktura,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie wycen, kosztorysów w zakresie budownictwa – robót mostowych
  • Analizowanie dokumentacji projektowej wraz z poszukiwaniem alternatywnych rozwiązań
  • Dokonywanie obliczeń własnych w ramach branży budowlanej
  • Kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych niezbędnych do przygotowania wyceny oraz weryfikacja otrzymanych ofert od podwykonawców lub dostawców
  • Analiza rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych
  • Optymalizacja kosztów inwestycji oraz poszukiwanie oszczędności
  • Weryfikacja wysokości kosztów i poprawności kalkulacji budżetowej dla analizowanych budów
  • Wsparcie w przygotowaniu przetargów – przygotowanie dokumentacji do złożenia jej u zamawiającego
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane budownictwo
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku dot. przygotowywania kosztorysów robót budowlanych – mile widziane w branży robót mostowych
  • Znajomość Programu Norma PRO
  • Zdolności analityczne i umiejętność szacowania kosztów robót budowlanych
  • Umiejętność czytania specyfikacji i dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel
  • Dobra organizacja pracy - umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie i radzenia sobie z wymagającymi i nieszablonowymi sytuacjami
  • Znajomość rynku wykonawców i dostawców w branży budowlanej mostowej
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

Administratorem Twoich danych osobowych jest MOST Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ul. Kujawskiej 51A, adres e-mail: biuro@mostsopot.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Wszyscy nasi dostawcy mają siedziby w Polsce/w Unii Europejskiej. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail biuro@mostsopot.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.