Specjalista ds. księgowo- kadrowych

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Prowadzenie ksiąg handlowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów (KPIR) zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Księgowanie i weryfikacja faktur zakupowych i sprzedażowych, wyciągów bankowych, dokumentów wewnętrznych, raportów kasowych;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi (m.in. zapewnienie kompletności i terminowości w zakresie sprawozdawczości do GUS, banków i inne)
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, akt personalnych oraz kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców;
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników, deklaracje ZUS, US (m.in. składki, PIT4R),
  • Zgłaszanie pracowników w ZUS i wyrejestrowanie pracowników w ZUS.

WYMAGANIA:
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych;
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowej (-go);
  • Wykształcenia min. średnie, preferowane kierunki:finanse i rachunkowość;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, skrupulatność i przywiązywanie wagi do szczegółów, odpowiedzialność i samodzielność;
MILE WIDZIANE:
  • Znajomość programu Comarch Optima, Tax-Machine, księgowość360;
  • Znajomość przepisów podatku estońskiego;
  • Dodatkowe szkolenia i kursy z zakresu kadr i płac;

Aktualizacja: 22.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Jarek

780165... Wyświetl numer
j...@delik... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Rumia
Piaskowa 8
SMS
Wyświetl numer