Specjalista ds. księgowości i płac

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość,
Kadry,
Doradztwo i consulting
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Enadis sp. z o.o. jest producentem programu księgowo-płacowego Systim.pl, świadczymy również usługi jako biuro rachunkowe. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko "Specjalista ds. księgowości i płac"

Obowiązki:
    wsparcie firmy w kwestiach merytorycznych księgowo/płacowych,
    bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawnych dotyczących księgowości i  płac,
    udzielanie wsparcia klientom firmy,
    prowadzenie księgowości i płac dla klientów firmy,
    przygotowywanie materiałów szkoleniowych, publikacji, dokumentacji.

Wymagania:
    doświadczenie praktyczne w księgowości i płacach,
    znajomość zarówno ryczałtu, KPiR jak i ksiąg rachunkowych,
    wykształcenie wyższe,
    chęć do nauki i poszerzania swojej wiedzy,
    umiejętność przygotowywania poprawnych stylistycznie i ortograficznie tekstów,
    umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów/zagadnień księgowo-płacowych.

Dodatkowym atutem będą (nie wymagane):
    wykształcenie o kierunku związanym z wykonywanymi obowiązkami (zarządzanie/ekonomia/prawo/księgowość/kadry) itp.,
    certyfikat księgowy, ukończone kursy, szkolenia,
    doświadczenie w kwestiach związanych z księgowością i kadrami w różnych branżach i rodzajach działalności lub w biurze rachunkowym.

Oferujemy:
    przeszkolenie,
    materiały szkoleniowe,
    stabilną pracę w pozytywnej atmosferze,
    możliwość pogłębienia wiedzy i doświadczenia,
    pakiet medyczny,
    atrakcyjne wynagrodzenie,
    umowę o pracę.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64812034
  • Data wyróżnienia: 15.05.2022
  • Data wprowadzenia: 28.04.2022
  • Aktualizacja: 15.05.2022