Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Specjalista ds. księgowości

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: SP/12/2018

Poznaj nas! Wejdź na www.zeus.pl lub kliknij tutaj: https://www.trojmiasto.pl/ZEUS-S-A-o65083.html

Wymagania:
  • staż pracy w księgowości minimum 2 lata,
  • znajomość przepisów prawa podatkowego,
  • znajomość programu OPTIMA będzie mile widziana,
  • samodzielność, zaangażowanie w wykonana pracę.
Obowiązki:
  • wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedaży,
  • prowadzenie ksiąg handlowych,
  • weryfikacja oraz księgowanie faktur zakupów,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • przygotowywanie płatności,
  • uzgadnianie rozrachunków,
  • uzgadnianie obrotów i sald,
  • prowadzenie dodatkowych ewidencji wymaganych ustawami,
  • sporządzanie deklaracji VAT,
  • pomoc przy obliczaniu zaliczek na podatek dochodowy od osób prawnych,
  • pomoc przy sporządzaniu raportów oraz ich prezentacji .

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy językowe, techniczne i szkolenia,
  • pakiet socjalny uwzględniający m.in. kartę Multisport, opiekę medyczną, prezenty świąteczne,
  • wsparcie i mentoring w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia.
Wyślij do nas swoje CV na adres: r...@zeus.pl Wyświetl e-mail i dołącz do naszego zespołu już od stycznia 2019 r.
Informacje o firmie
CV proszę kierować pod adres mailowy: n...@zeus.pl Wyświetl e-mail lub r...@zeus.pl Wyświetl e-mail

Adres
Pruszcz Gdański
Obrońców Westerplatte 1
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Wynagrodzenie brutto (do)
6 000
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość / Audyt / Podatki
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 62241659
  • Data wyróżnienia: 11 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 31 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 781
  • Wyświetleń na liście: 29 710