Specjalista ds. Księgowości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Dla naszego Klienta, który jest wiodącym producentem i dostawcą nowoczesnych, zrównoważonych i ekologicznych rozwiązań, które przyczyniają się do przyspieszenia transformacji energetycznej w Polsce poszukujemy zainteresowanych osób stanowiskiem Specjalisty ds. Księgowości. Będziesz częścią organizacji, która wdraża nowatorskie technologie i przyczynia się do tworzenia ekologicznych rozwiązań dla przemysłu i dla zwykłych użytkowników.

Zakres obowiązków
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu ERP (faktury, księgi główne)
  • Weryfikacja poprawności rozliczeń związanych z podróżami służbowymi
  • Raportowanie do Urzędu Skarbowego i urzędu statystycznego
  • Rekonsiliacja kont bilansowych
  • Udział w procedurze zamykania miesiąca
  • Udział w rocznym audycie finansowym
Oczekujemy
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowego lub w podobnej roli
  • Wykształcenie w dziedzinie rachunkowości, księgowości biznesowej lub finansów lub podobne
  • Doświadczenie w pracy w średnich lub dużych firmach, preferowane w środowisku produkcyjnym
  • Wysoki poziom energii i entuzjazmu do pracy
  • Umiejętność pracy samodzielnie i doprowadzania spraw do końca
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w tym zaawansowane umiejętności Excela (wyszukiwanie wartości, tabele przestawne itp.)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Duża dokładność i skrupulatność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • Współpracę z nowoczesnym pracodawcą w Gdańsku (biuro Gdańsk Przeróbka)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dowolna forma umowy (I umowa na okres preferowany przez Ciebie)
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • Możliwość uczestnictwa w różnych szkoleniach i konferencjach branżowych
  • Ciekawe projekty i różnorodne wyzwania zawodowe