Specjalista ds. księgowości

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Do naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Księgowości

Twój zakres obowiązków:

- Uzgadnianie rejestrów VAT,
- sporządzanie deklaracji JPK oraz deklaracji podsumowującej UE,
- zamknięcie miesiąca, wyliczenie podatku dochodowego,
- sporządzanie sprawozdań DG-1 oraz F-01,
- tworzenie oraz księgowanie not memoriałowych,
- bieżąca analiza kont,
- uczestniczenie w zamknięciu roku,
- księgowanie faktur: importu usług, wyciągów bankowych, kosztowych oraz rozliczeń kart płatniczych,
- rozliczanie zobowiązań (rozrachunki oraz potwierdzenia sald).

Wymagania:

- Praca na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej minimum 1rok,
prowadzeniu pełnej księgowości spółki,
- znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT,
- dobra znajomość prawa podatkowego,
- wykształcenie kierunkowe z zakresu finansów lub księgowości
- chęć do ciągłe poszerzanie swoich kompetencji i wiedzy z zakresu księgowości śledzenie nowych trendów
- znajomość programu księgowego Comarch xl/Optima będzie dodatkowym atutem
- Mile widziana chęć rozwoju w kierunku głównego księgowego.

Nasz klient oferuje:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na kontrakcie B2B,
- praca stacjonarna, Wielki Klincz
- transport do pracy z Kościerzyny i okolic,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- multisport.

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych.

Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO.

Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

Postaw na rozwój swojej kariery!

Grupa Progres to organizacja z polskim kapitałem, która od 2002 roku oferuje nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Wspieramy firmy na terenie całej Polski w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, optymalizacji procesów, doradztwa i szkoleń.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji na stanowisko wyżej wskazane przez spółki z Grupy Progres z siedzibą w Gdańsku, tj. Grupa Progres Sp. z o.o. KRS 532455, Progres Sp. z o.o. KRS 176128, Progres HR Poland Sp. z o.o. KRS 761627, Progres HR International Sp. z o.o. KRS 513227, Progres Services Sp. z o.o. KRS 863576, Progres Advanced Solutions Sp. z o.o. KRS 694006 w celu realizacji aktualnych procesów rekrutacji w tych spółkach lub ich klientów, także w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa, w szczególności prawa pracy (m.in. zdjęcia zawarte w CV). Wyrażam zgodę także na udostępnienie moich danych osobowych klientom ww. spółek w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji na ich rzecz przez spółki wyżej wskazane. Przetwarzanie danych będzie się odbywało zgodnie z zasadami opisanymi pod linkiem (https://grupaprogres.pl/rodo/). Jednocześnie potwierdzam, iż zapoznałem się z powyższymi zasadami.