Specjalista ds. Księgowości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie/warunek konieczny, mile widziany certyfikat FCE
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość
  • mogą być osoby bez doświadczenia zw/w kierunków, które są na ostatnim roku studiów
  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE, w szczególności Excel
  • operatywność i zaangażowanie

Opis stanowiska:

  • kontrola i dekretacja dokumentów księgowo-finansowych
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • kontrola czynności z zakresu VAT oraz sporządzanie dekretacji podatkowych
  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianie sald kont księgowych w tym sald rozrachunkowych
  • realizacja czynności związanych z zamknięciem okresu w obszarze zobowiązań
  • bieżąca weryfikacja poprawności dokumentów księgowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie / umowę o pracę / praca od 8.00-16.00
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie

Aktualizacja: 26.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl