Specjalista ds. Księgowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 21/2024

Podstawowe informacje

  • Miejsce pracy: Gdynia
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Godziny pracy: elastyczny start między 7 a 9

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów kosztowych (zakupy krajowe, WNT, import towarów i usług)
  • weryfikowanie dokumentów kosztowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami w spółce
  • udział w zapewnieniu sprawnego obiegu dokumentów kosztowych
  • ewidencjonowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów oraz ich rozliczenie
  • ustalanie i księgowanie rezerw na przyszłe koszty
  • analizowanie i weryfikowanie zapisów na kontach księgowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie z obszaru rachunkowości, finansów, ekonomii
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym, samodzielnym stanowisku
  • znajomość zagadnień z zakresu podatku VAT, CIT
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną obsługę faktur zagranicznych
  • znajomość ustawy o rachunkowości
  • samodzielność, dokładność i sumienność
  • wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, komunikatywność oraz umiejętność współpracy
Dodatkowy atut:
  • doświadczanie w pracy ze zintegrowanymi systemami księgowymi (w szczególności znajomość systemu Impuls)

To oferujemy

  • elastyczny start między godz. 7.00 a 9.00
  • wsparcie we wdrożeniu w obejmowane stanowisko
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Kim jesteśmy?

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Tworzymy z myślą o Dzieciach i Ich Rodzicach. Chcemy, by nasze ciekawe i bezpieczne zabawki dostarczały pomysłów na poznawanie świata, kształtowanie pozytywnych postaw oraz wspólne spędzanie czasu. Każdego dnia ponad 700 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem firmy Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u Kandydatów naszych przyszłych pracowników.

KONTAKT DO REKRUTERA

Anna Mańkowska
Specjalista ds. Personalnych
email:  [ukryte]
tel.: 58 666 73 05