Specjalista ds. Logistyki i Magazynu

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Specjalista

W firmie Advanced Protection Systems SA tworzymy unikatowe systemy antydronowe bazując na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie i finalną implementację. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia jak drony klasy mikro czy niewielkie ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność i bezpieczeństwo, infrastruktura krytyczna i rządowa a także na lotniskach.

Twój zakres obowiązków:
  • Organizowanie wysyłek krajowych oraz zagranicznych, sprawdzanie zgodności przygotowanych towarów z fakturami i dokumentami wysyłkowymi;
  • Kontakt z Agencjami Celnymi;
  • Obsługa systemu magazynowego i nadzorowanie stanów magazynowych;
  • Przyjmowanie dostaw towaru – sprawdzanie zgodności dostarczonych materiałów z dokumentami dostawy i zamówieniami;
  • Transport materiałów do/w magazynie;
  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów w celu jak najlepszego wykorzystania dostępnej przestrzeni;
  • Oznaczanie kartonów i metkowanie produktów;
  • Załadunek zamówień do aut dostawczych;
  • Obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego, innych podnośników;
  • Okresowa inwentaryzacja magazynowa;
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami w firmie (m. in. Księgowość, Zakupy).
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy;
  • Wiedza z zakresu logistyki, spedycji, zarządzania gospodarką magazynową;
  • Znajomość obsługi komputera (znajomość pakietu Google m.in. dokumenty, arkusze);
  •  Dobra znajomość języka angielskiego – jako warunek konieczny;
  • Sumienne podejście do powierzonych zadań;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Gotowość do pracy na wysokości;
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych;
  • Dyspozycyjność, uczciwość, dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się branży;
  • Niekorporacyjną atmosferę oraz dużą samodzielność w pracy;
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do studiów/kursów, szkolenia, program poleceń pracowniczych, owocowe przekąski, dofinansowanie do Multisport , Medicover, ubezpieczenia grupowego;
  • Firmową strefę relaksu - bilard, piłkarzyki, PS5, tenis stołowy;
  • Imprezy integracyjne: bawimy się na mniejszych i większych spotkaniach oraz celebrujemy sukcesy.