Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Magazynowej

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  1. Rejestracja przepływu towarów i materiałów w systemie Comarch Optima:
    • Kompletacja zleceń produkcyjnych,
    • Wystawianie dokumentów magazynowych i sprzedaży (WZ, FV),
    • Zakładanie i aktualizacja kartotek.
  2. Przygotowywanie dokumentów magazynowych i przewozowych (WZ, Packing List, CRM).
  3. Kontakt z klientem zewnętrznym (Private Label) w zakresie przyjmowania zamówień oraz nadzoru nad ich realizacją, Ścisła współpraca z planistą i magazynem (ustalanie terminów, wielkości asortymentu itp.).
  4. Udział w rocznej inwentaryzacji.
  5. Przygotowywanie raportów i analiz dla Zarządu.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel,
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją magazynową,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów.
Mile widziane/ dodatkowe atuty:
  • Znajomość programu Comarch Optima lub ERP XL,
  • Znajomość języka rosyjskiego.
Informacje o firmie
Cosmetrader Sp. z o.o. to międzynarodowa, innowacyjna firma kosmetyczna, która nie tylko wyróżnia się wysokiej jakości produktami, ale także angażuje się w najnowsze trendy i technologie branżowe. Współpracujemy z renomowanymi sieciami, takimi jak Hebe i Rossmann, dostarczając produkty, które doskonale wpisują się w ich wizję i wartości. Jednak nasza firma to nie tylko nowoczesne przedsiębiorstwo – to także społeczność oparta na silnych wartościach. Doceniamy naszych pracowników, tworząc przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i zaangażowaniu. W Cosmetrader dbamy nie tylko o efektywność, ale również o rozwój każdego członka naszego zespołu, tworząc miejsce, gdzie różnorodność jest ceniona, a indywidualność podkreślana.

Aktualizacja: 26.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Pani Rekrutacja

r...@cosme... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
MECHOWO
KSIĘDZA TRELLI 73