Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista ds. logistyki

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Jesteśmy wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych do spożycia w kilka minut produktów drobiowych. Obsługujemy klientów w Polsce, Europie i Azji.
Wiemy, że fundamentem firmy są pracownicy i to od nich  zależy jakość naszych produktów, więc zapewniamy doskonałe standardy zatrudnienia i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Stawiamy na trwałe, oparte na szacunku relacje.

Stanowisko: Specjalista ds. Logistyki
Miejsce pracy: Kawle 13 (koło Sierakowic)

Zakres obowiązków:
  • Awizacja załadunków
  • Obsługa dokumentacji dostaw
  • Tworzenie raportów odnośnie załadunków
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wysyłką towarów
Czego oczekujemy?
  • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • codzienne domowe obiady,
  • pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
  • możliwość rozwoju kompetencji,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie współfinansowane przez firmę,
  • eventy firmowe,
  • paczki świąteczne,
  •  zniżki na produkty firmowe.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!
tel. [ukryte]
e-mail:  [ukryte]