Specjalista ds. marketingu

Ogłoszenie premium

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej, w tym przygotowanie planu i koordynacja działań związanych z otwarciem centrum szkoleniowego
  • Tworzenie materiałów promocyjnych (posty, grafiki, spoty wideo, kampanie reklamowe oraz broszury, ulotki itp.) we własnym zakresie, bądź w koordynacji z podwykonawcami
  • Rozpowszechnianie treści reklamowych za pomocą różnych kanałów (marketing bezpośredni, social media, aplikacja firmowa), aktywna obecność Epcido na platformach: LinkedIn, Facebook, zarządzanie treścią na stronie internetowej
  • Analiza efektów kampanii, skuteczności i efektywności działań promocyjnych – przygotowywanie raportów
  • Wsparcie rozwoju i sprzedaży w Grupie Epcido (siedziby w Polsce, Danii, Wielkiej Brytanii, USA)
  • Wsparcie działań związanych z marketingiem rekrutacyjnym oraz organizacją eventów firmowych
  • Śledzenie trendów i monitorowanie działań konkurencji
Nasze wymagania:
  • Samodzielna i proaktywna postawa
  • Wysoki poziom kreatywności i motywacji
  • Know-how jak zrealizować akcje marketingowe i mierzyć ich skuteczność - kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2
  • Znajomość technik content marketingu i narzędzi do tworzenia treści, doskonałe umiejętności copywritingu
  • Efektywne zarządzanie czasem, odpowiedzialność
To oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko, możliwość wdrażania własnych inicjatyw i rozwiązań
  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze i w międzynarodowym środowisku, z możliwością rozwoju
  • Serdeczną atmosferę, opartą na wzajemnej współpracy, zaufaniu, szacunku i feedbacku
  • Benefity: prywatna opieka zdrowotna Medicover, dofinansowanie karty Multisport, miejsce parkingowe, bonus roczny
  • Godziny pracy 8:00-16:00 w naszym biurze w Gdańsku (ul. Żabi Kruk 16), w trybie hybrydowym po okresie póbnym
    Informacje o firmie
    Od 2016 roku Epcido specjalizuje się w wykonywaniu instalacji, serwisowaniu i uruchamianiu centrów dystrybucyjnych w Ameryce Północnej i Europie. Nasi wykwalifikowani i zmotywowani technicy i kierownicy projektów budują złożone systemy magazynowe i instalują zautomatyzowane urządzenia do dystrybucji handlu elektronicznego. Epcido jest częścią firmy inżynierskiej Eltronic Group, która działa w ramach megatrendów: automatyzacja i cyfryzacja, power-to-x oraz x-to-power. Dzisiaj Grupa Eltronic liczy ponad 1000 pracowników na całym świecie.

    Informujemy, że administratorem danych jest Epcido Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Żabi Kruk 16 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

    Aktualizacja: 26.03.2024