Specjalista ds. marketingu

Ogłoszenie maxi
Gdynia
Władysława IV 43
Specjalista ds. marketingu Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5300 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka,
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

CONSTEEL Electronics sp z o.o. sp. k. jest firmą handlowo-produkcyjną z branży automatyki i elektroniki przemysłowej. Obecnie szukamy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków
  • Dbanie o publikowane treści i aktualizacja firmowej strony www
  • Tworzenie opisów produktów i ciekawych tekstów zgodnie z zasadami SEO
  • Kontrola stanu materiałów marketingowych, takich jak katalogi, gadżety reklamowe ulotki i uzupełnienie braków
  • Tworzenie materiałów promocyjnych, przygotowywanie grafik i wykonywanie zdjęć na potrzeby firmy
  • Monitorowanie działań konkurencji, tworzenie raportów z wykonywanych działań i kontrola statystyk GA
  • Współpraca z działem handlowym w ramach wprowadzenia nowych produktów