Specjalista ds. Marketingu

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Eventy,
Marketing,
PR
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • realizacja celów strategicznych, promocyjnych, komunikacyjnych Grupy MERCOR, głównie na rynkach eksportowych,
  • prowadzenie projektów eventowych (konferencje branżowe, targi krajowe i zagraniczne, eventy dla Partnerów Biznesowych),
  • tworzenie materiałów marketingowych wraz z ich publikacją, stałym monitoringiem i analizą danych, dostosowanych do języka i kultury danego kraju,
  • udział w targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych (zarówno krajowych, jak i zagranicznych),
  • analiza konkurencji oraz szukanie nowych nowych możliwości promocji marki, głównie na rynkach eksportowych.

Oczekiwania:
  • doświadczenie poparte wynikami w rozwoju marki na rynkach zagranicznych,
  • otwartość, elastyczność oraz inicjatywa,
  • lekkie pióro i swoboda w pisaniu tekstów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (weryfikacja znajomości języka na rozmowie rekrutacyjnej),
  • kreatywność, odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej,
  • otwartość na podróże służbowe (2-5 razy w roku).

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o ponad 35-letniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej z możliwością włączenia do pakietu osób najbliższych,
  • możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, których koszt dzielony jest na pół pomiędzy Ciebie i pracodawcę,
  • dofinansowanie „wczasów pod gruszą”,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,
  • dużą samodzielność,
  • elastyczne godziny pracy – możesz zacząć pracę między 7 a 8:30,
  • w piątki wychodzimy z biura 3 godziny szybciej.