Specjalista ds. nieruchomości

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 15000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Szukasz ambitnych wyzwań? Chcesz rozwijać swoje kompetencje w segmencie nieruchomości premium?
Voilà! Mamy coś dla Ciebie.

Wanted:
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI W TRÓJMIEŚCIE

Kim jesteśmy?
Nie będziemy mydlić Ci oczu… Jesteśmy agentami do zadań specjalnych, koktajlem różnorodnych osobowości. Marka White Wood to lata doświadczeń, setki klientów i milionowe inwestycje.

Co jest dla nas najważniejsze?
Etyka zawodowa, rzetelność, obsługa na najwyższym poziomie oraz przyjazna atmosfera w zespole, rozumiesz: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. :)
 
Masz doświadczenie w sprzedaży dóbr luksusowych?
Potrafisz budować znakomite relacje z klientami?
Twoja kultura osobista jest wzorowa?
 
Jeśli wspólnym mianownikiem odpowiedzi na te pytania jest zdecydowane „TAK”, zapraszamy na pokład!
 
Czego oczekujemy?
Zainteresowania tematyką nieruchomości (szczególnie sektorem Premium) i znajomości topografii Trójmiasta.
Doświadczenia w zawodzie.
Swobody w kontaktach interpersonalnych.
Motywacji i zaangażowania.
Samodzielności w działaniu, umiejętność planowania i organizacji pracy.
Prawa jazdy oraz samochodu.
 
Mile widziana: 
Licencja pośrednika
 
Co oferujemy?
Ciekawą pracę z interesującymi, pełnymi pasji ludźmi.
Samodzielne stanowisko i elastyczny czas pracy.
Sympatyczne premie kwartalne.
System prowizyjny – wysokie wynagrodzenie dopasowane do Twoich oczekiwań i potencjału.
Możliwość podnoszenia kwalifikacji w kontekście dynamicznego rozwoju marki.
Marketing osobisty.
Samochody dla najlepszych agentów.
 
Konfucjusz powiedział: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w swoim życiu.” Nie zawiedź Konfucjusza. Zgłoś się do White Wood! :)
 
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Wyślij swoje CV!
[ukryte]
 
Wysyłając CV, nie zapomnij umieścić tej formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez White Wood Nieruchomości Sp. z o.o., na potrzeby rekrutacji na stanowisko doradca ds. nieruchomości. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest White Wood Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 24/11, 81-372, Gdynia. ” Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż rok. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”
Informacje o firmie
White Wood biuro nieruchomości w Gdyni to agencja nieruchomości, która na trójmiejskim rynku nieruchomości Premium oferuje jakość i doświadczenie przy sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, biur oraz lokali. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Pasja i doświadczenie stawiają White Wood w roli lidera sprzedaży nieruchomości Premium. Nasz zespół to doświadczeni, pełni zapału do pracy ludzie. Oferty sprzedaży nieruchomości (oraz kupna) możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Nasi doradcy pomogą również sprzedać Twoją nieruchomość i doprowadzić do udanej transakcji dzięki rozbudowanym narzędziom marketingowym. Sprzedaż nieruchomości jest dla nas przyjemnością. Serdecznie zapraszamy do współpracy z White Wood!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wysyłając CV, nie zapomnij umieścić tej formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez White Wood Nieruchomości Sp. z o.o., na potrzeby rekrutacji na stanowisko doradca ds. nieruchomości. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest White Wood Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 24/11, 81-372, Gdynia. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż rok. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64829393
  • Data wyróżnienia: 11.05.2022
  • Data wprowadzenia: 11.05.2022