Specjalista ds. obliczeń przedmiarów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Infrastruktura,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Twoje główne zadania:
  • obliczanie przedmiarów
  • wykonywanie kosztorysów wielobranżowych
  • interpretacja specyfikacji technicznych i zapisów kontraktowych
  • sporządzanie zestawień porównawczych otrzymanych ofert i ich analiza
  • analiza dokumentacji projektowej, przetargowej oraz technicznej
Wymagania:
  • umiejętność szybkiego i bezbłędnego liczenia
  • doświadczenie 2-3 lata w obliczaniu przedmiarów
  • mile widziana znajomość programu NormaPro oraz AutoCAD
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowo system premiowy
  • benefity: kartę multisport oraz ubezpieczenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę z zespołem specjalistów o wieloletnim doświadczeniu
  • udział w interesujących projektach
  • pyszną kawę ;)
  • miłą atmosferę w pracy
Informacje o firmie
Nasz klient to Wykonawca działający na terenie województwa pomorskiego. Posiada doświadczenie w różnorodnych projektach budowlanych i inwestycyjnych, które zaowocowało setkami zadowolonych inwestorów. Realizowali profesjonalne projekty związane z budową dróg, hal, budownictwem kubaturowym i deweloperskim.