Specjalista ds. Obsługi Cudzoziemców

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Doradztwo i consulting,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Asystowanie przy procesach imigracyjnych cudzoziemców,
  • Kontakt z cudzoziemcami, firmami, Urzędami,
  • Przygotowywanie dokumentacji,
  • Monitorowanie spraw w Urzędach,
  • Raportowanie statusu toczących się procesów.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie w branży – warunek konieczny;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Postawa proaktywna i podejście „can do”,
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach,
  • Umiejętność i chęć uczenia się,
  • Wielozadaniowość,
  • Umiejętność lub chęć działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy,
  • Umiejętność lub chęć pracy z klientami zewnętrznymi (cudzoziemcy i ich rodziny),
  • Umiejętność lub chęć pracy zarówno w biurze, jak i w terenie (wizyty w Urzędach, spotkania z klientami),
  • Dobre planowanie i organizacja pracy własnej,
  • Samodzielność,
  • Zaangażowanie i wysoki poziom motywacji,
  • Otwartość na nowe wyzwania,
  • Optymizm i sympatia do ludzi,
  • Cierpliwość,
  • Przyjazne usposobienie.

Mile widziane
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
To oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę/ umowy zlecenie,
  • Wynagrodzenie stałe (nieprowizyjne),
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie spółek,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pracę w zgranym, kreatywnym i otwartym na nowe wyzwania zespole, wśród doświadczonych i pomocnych współpracowników,
  • Stały kontakt z językiem angielskim (a dla chętnych także z innymi językami, w jakich porozumiewają się nasi klienci),
  • Możliwość zapoznania się z kulturą organizacyjną topowych firm w związku z obsługą największych globalnych klientów,
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej z szerokim zakresem usług,
  • Współfinansowanie kart Multisport.
Informacje o firmie
Jeden z największych i najdłużej prosperujących na polskim rynku dostawców rozwiązań relokacyjnych i imigracyjnych dla cudzoziemców.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Express Relocations Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r i ustawą z dnia 10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018. Poz. 1000)

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

RECEPCJA OFFICE

221002... Wyświetl numer
o...@exrel... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia
Śląska 35/37A
Wyświetl numer