Specjalista ds. obsługi klienta

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Sklep Pakuj ZDROWIE zlokalizowany w Gdańsku Wrzeszcz poszukuje studenta dziennego do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Suplementacji & Social Media. Jesteśmy sklepem specjalizującym się w sprzedaży odżywek i suplementów diety, działającym w dynamicznie rozwijającym się sektorze zdrowia i wellness.

Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz

Godziny pracy:
  • 2-3x w tygodniu: 15:00 - 18:00.
  • 2x w miesiącu sobota: 10:00 - 14:00.
Warunki:
  • Możliwość połączenia pracy z nauką dzienną
  • Wynagrodzenie: 27,70 zł za godzinę pracy
  • Umowa zlecenie
  • Praca od zaraz
Obowiązki:
  • Obsługa klientów w sklepie stacjonarnym
  • Wydawanie przesyłek i zamówień klientom
  • Prowadzenie firmowych mediów społecznościowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane
  • Znajomość rynku suplementów diety będzie dodatkowym atutem
  • Energiczne podejście do pracy
  • Sumienność i zaangażowanie
Jeśli jesteś osobą pracowitą, energiczną, i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu Sklepu Pakuj ZDROWIE, czekamy na Twoje zgłoszenie!
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Praca 2-3 razy w tygodniu oraz w soboty pozwoli Ci na elastyczne połączenie obowiązków szkolnych z pracą. Dołącz do nas już dziś i wspólnie rozwijajmy zdrowy styl życia!

Termin składania aplikacji: Praca jest dostępna od zaraz. Oczekujemy na Twoje zgłoszenie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aktualizacja: 21.02.2024