Specjalista ds. Obsługi Klienta

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku;
  • Orientacja na Pacjenta i jego potrzeby;
  • Umiejętności sprzedażowe;
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office;
  • Dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Dobra komunikacja i umiejętność współpracy.

Opis stanowiska:

  • Obsługa Pacjentów odwiedzających Punkt Pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań;
  • Obsługa kasy fiskalnej i systemu do obsługi Pacjentów;
  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat);
  • Pracę w systemie jednozmianowym;
  • Kompleksowy program szkoleń wewnętrznych;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport;
  • Zniżki na badania diagnostyczne dla Ciebie i Twojej Rodziny;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
  • Dostęp do platformy umożliwiającej naukę języka angielskiego;
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej - to Ty wybierasz dla siebie benefity w ramach przyznawanej co miesiąc puli punktów;
  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
  • Perspektywę awansu w ramach struktur wewnętrznych;
  • Pracę w nowej komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Synevo Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl