Specjalista ds. obsługi klienta

Ogłoszenie mini
GDAŃSK Kokoszki
Geodetów 21 A
Specjalista ds. obsługi klienta Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Reklama i kreacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:
                                       Miejsce pracy: Gdańsk- Kokoszki

Twój zakres obowiązków:
  • codzienny kontakt z klientem
  • przyjmowanie zamówień
  • nadzór nad całym procesem sprzedaży
  • rozwiązywanie wszelkich zagadnień związanych z zamówieniami
  • budowanie relacji biznesowych z klientami i partnerami poprzez przejrzystą i regularną komunikację.
  • aktualizacja danych w systemach

Nasze wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie
  • dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych oraz predyspozycje do pracy w zespole
Mile widziana:
  • znajomość podstaw graficznych CorelDraw
  • znajomość języka niemieckiego, zarówno w mowie jak i w piśmie
Informacje o firmie
TOPQ to nowocześnie zarządzana firma produkcyjno- usługowa. Nasza siedziba mieści się w dzielnicy Gdańsk-Kokoszki. Dzięki kompleksowej obsłudze jesteśmy krajowym liderem w produkcji znakowanej odzieży oraz gadżetów reklamowych.

Wykonujemy nadruki na wszystkich artykułach i produktach reklamowych, tj. druk na koszulkach, torbach, kubkach, parasolkach, bluzach, gadżetach, hafty komputerowe na produktach tekstylnych, znakowanie oraz cięcie laserem tworzyw sztucznych, znakowanie gadżetów metalowych, wycinanie styroduru.

Aktualizacja: 12.06.2024