Specjalista ds. Ochrony środowiska i BHP

Ogłoszenie podstawowe

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Wsparcie dla Zarządu w zakresie organizacji i nadzorowania Systemu Zarządzania BHP i Ochrony Środowiska zgodnie z normami ISO 14001 i ISO 45001,
  • Koordynację i planowanie badań środowiskowych, pomiarów stężeń i emisji zanieczyszczeń, pomiarów natężenia hałasu i innych,
  • Współpracę z Urzędami i jednostkami administracyjnymi w zakresie składania wniosków
  • o pozwolenia na przemysłowe korzystanie ze środowiska,
  • Prowadzenie audytów środowiskowych,
  • Monitorowanie i doskonalenie systemu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska na terenie zakładu,
  • Współpracę z urzędami w zakresie realizacji wymagań zawartych w planach zagospodarowania przestrzennego,
  • Współpracę z Kierownictwem EHS na poziomie korporacyjnym (raportowanie zdarzeń i wskaźników, projekty korporacyjne),
  • Prowadzenie raportowania do odpowiednich organów ochrony środowiska,
  • Prowadzenie ewidencji odpadów,
  • Naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska,
  • Prowadzenie szkoleń BHP,
  • Nadzór nad wskaźnikami środowiskowymi.
Nasze wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku preferowane w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP i ochrony środowiska oraz norm ISO 14001 i ISO 45001,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz zdolności organizacyjne,
  • Samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów.
To oferujemy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się, wiodącej korporacji z branży motoryzacyjnej zatrudniającej ponad 50 000 pracowników w 21 krajach na całym świecie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Uczestnictwo w ważnych dla firmy i ciekawych projektach dot. rozwoju technologicznego zakładu,
  • Współpracę w kompetentnym zespole,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Federal Mogul Bimet

513959... Wyświetl numer
l...@tenne... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwa
ul. ALEJA GRUNWALDZKA
SMS
Wyświetl numer