Specjalista ds. operacyjnych i rekrutacji (Skandynawia)

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Śródmieście
10 Lutego 5
Specjalista ds. operacyjnych i rekrutacji (Skandynawia) Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
HR
Poziom stanowiska
Specjalista

SCAN CON PL Sp. z o.o. jest oddziałem duńskiej spółki Scan Con Group, firmą w branży budownictwa okrętowego oraz crewingu. Do pracy w biurze w Gdyni, przy realizacji kontraktów na terenie Skandynawii, poszukujemy:
Specjalisty ds. operacyjnych i rekrutacji
Obowiązki:
  • pozyskiwanie pracowników w branży budownictwa okrętowego, w szczególności monterów kadłubowych, monterów rurociągów, spawaczy, mechaników,
  • realizacja czynności związanych z organizacją i administracją zatrudnienia, podróżami do miejsca wykonywania pracy, bazą noclegową, lokalnym transportem, rotacjami, zdarzeniami losowymi, zachorowaniem / wypadkami przy pracy etc,
  • weryfikacja kwalifikacji zawodowych, dotychczasowego doświadczenia oraz referencji,
  • budowanie i utrzymanie relacji z pracownikami kontraktowymi firmy,
  • kompleksowa administracja i aktualizowanie dokumentacji zawodowej aplikantów,
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w zagadnieniach rekrutacji i kadr,
  • komunikatywność, doskonała organizacja pracy, staranność i sumienność,
  • czynna znajomość j. angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi MS Office.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat. Praca w dni robocze, w godzinach od 08.00 do 16.00. Alternatywnie możliwe zatrudnienie w systemie dyżurów weekendowych od piątku do poniedziałku i w święta.

Aktualizacja: 05.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Scan Con PL

g...@scan-... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
10 Lutego 5