Specjalista ds. organizacji imprez

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Organizacja i obsługa imprez
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

DYREKTOR
MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W GDYNI
OGŁASZA NABÓR
NA WOLNE STANOWISKO
specjalista ds. organizacji imprez

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych wynosi mniej niż  6 %.
1. Wymagania formalne

  1. obywatelstwo polskie,
  2. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
  3. niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie oraz umyślne przestępstwa,
  4. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie, wykształcenie wyższe i 2-letnie doświadczenie zawodowe lub wykształcenie średnie i minimum 3 letnie doświadczenie  zawodowe

2. Wymagania dodatkowe
  1. umiejętność planowania i organizacji pracy
  2. samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność,
  3. umiejętność pracy w zespole
  4. doświadczenie w organizacji wydarzeń kulturalnych.
  5. znajomość ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej.
  6. mile widziana znajomość programów graficznych, umiejętność projektowania i
  7. przygotowywania do druku materiałów promocyjnych.
  8. znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  9. dyspozycyjność.
  10. doświadczenie w pracy ze społecznością lokalną.
  11. sumienność i staranność w wykonywaniu obowiązków.
  12. wysoka kultura osobista
  13. kreatywność
  14. umiejętność komunikacji
  15. elastyczność
  16. umiejętność pracy pod presja czasu
  17. cierpliwość i opanowanie
  18. zdolność koncentracji i podzielność uwagi

3. Ogólny zakres obowiązków
  1. upowszechnianie wiedzy o sztuce poprzez organizację koncertów, wystaw, spotkań, imprez okazjonalnych;
  2. aktywizacja i edukacja społeczności lokalnej;
  3. współpraca z różnymi podmiotami w zakresie animacji kultury;
  4. udział w tworzeniu i prowadzeniu projektów;
  5. dbałość o odpowiednią promocję przygotowywanych programów;
  6. pozyskiwanie sponsorów;
  7. promocja placówki – przygotowanie druków, plakatów, itp.;
  8. prowadzenie bieżące strony internetowej MDK, media społecznościowe.
  9. bezpośredni nadzór nad przebiegiem imprez.
  10. przygotowywanie  lub  opiniowanie  projektów  umów  w  związku  z  planowanymi imprezami.
  11. przygotowanie dokumentacji w związku z rozliczeniem imprezy
  12. udział w organizowaniu przedsięwzięć promujących imprezy i działalność środowisk twórczych miasta.
  13. znajomość  bieżącej  oferty  kulturalnej  oraz  dokonywanie  jej  oceny  pod  względem możliwości wprowadzenia do oferty MDK
  14. udział  w  przygotowaniu  metod  i  form  edukacji  kulturalnej  w  zakresie  teatru, muzyki, tańca
  15. podejmowanie  działań  w  celu  zdobywania  pozabudżetowych  środków  finansowych na działalność merytoryczną MDK.
4. Warunki pracy:
  1. wymiar czasu pracy: 0,5 lub 1.00  etat
  2. umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  3. miejsce pracy: Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni ul. Grabowo
  4. praca wymaga przemieszczania się wewnątrz budynku, miejsce pracy na III piętrze placówki. Budynek z windą.
  5. praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz.

5. Wymagane dokumenty:
  1. CV i list motywacyjny
  2. kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy, opinie, referencje)
  3. oświadczenie o niekaralności za przestępstwa umyślne
  4. oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Młodzieżowy Dom Kultury z siedzibą w Gdyni przy ulicy Grabowo 2, w celu i zakresie niezbędnym w procesie aktualnej rekrutacji na stanowisko specjalista ds. imprez”.
6. Miejsce i termin składania ofert:
Dokumenty  należy  składać w terminie do  22 kwietnia 2024 r.
Osobiście w sekretariacie Młodzieżowego  Domu  Kultury  w  Gdyni,  ul.  Grabowo 2,  w dniach poniedziałek – piątek w godz. 9.00-15.00 w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Dotyczy naboru na stanowisko specjalista ds. organizacji imprez” lub
drogą elektroniczną na adres e mail: [ukryte]

Dyrektor zastrzega sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Dokumenty osób niezakwalifikowanych na w/w stanowisko można odbierać w terminie do 06.05.2024 r.  Dokumenty nieodebrane w terminie zostaną komisyjnie zniszczone.
Aplikacje niekompletne lub, które wpłyną do placówki po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane.
Kandydaci, którzy zostaną zakwalifikowani do rozmowy kwalifikacyjnej zostaną o tym poinformowani telefonicznie lub e-mailem.
Informacje o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej .

Klauzula informacyjna Działając na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych  osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - (Dz. U .UE. L 2016.119.1) oraz przepisów ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019, poz. 1781)  wobec uzyskania od Pani/Pana danych osobowych, informujemy: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni, adres do korespondencji: ul. Grabowo 2, e-mail: biuro@mdk.gdynia.pl Inspektorem ochrony danych jest Barbara Matczyńska- Zatarska, e-mail: iod.edukacja@gdynia.pl Celem przetwarzania jest realizacja procesu rekrutacji pracowników. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Pozostałe dane na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO w związku z art. 22 1 Kodeksu pracy oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO - w przypadku podania danych osobowych wykraczających poza zakres uregulowany przepisami prawa art.22 1b Kodeksu pracy. Odbiorcami Pani/Pana danych będą upoważnieni pracownicy administratora. ADO nie przewiduje przekazania uzyskanych danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. ADO nie przewiduje zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania w oparciu o otrzymane dane osobowe. Czas przetwarzania danych osobowych nie będzie dłuższy niż  2 tygodnie od chwili zawarcia umowy o pracę z wybranym kandydatem. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 9 miesięcy. Posiada Pani/Pan prawo: -        dostępu do treści swoich danych oraz otrzymania ich kopii, -        prawo ich sprostowania, -        prawo do ograniczenia ich przetwarzania, -        wycofania zgody na przetwarzanie danych dotyczy tylko danych, które nie są wymagane przepisami prawa i zostały przekazane na podstawie udzielonej zgody. ADO informuje, iż ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych: Urząd Ochrony Danych Osobowych, 00-193 Warszawa, ul. Stawki 2.   Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie następujących danych osobowych: imię i nazwisko, numer telefon, wykształcenie, na potrzeby przyszłych rekrutacji.