Specjalista ds. planowania transportu

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, ul. Handlowa 4
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca w systemie zmianowym              (6:00-14:00/14:00-22:00)

Twoje zadania:
  • planowanie i organizacja tras dla kierowców i pojazdów,
  • monitorowanie wolumenu palet na poszczególne kierunki, w razie konieczności organizowanie dodatkowych kursów,
  • koordynowanie dostaw i odbiorów,
  • obsługa systemu TMS (Speed),
  • rozliczanie doręczycieli z pobranych przesyłek i zainkasowanych kwot,
  • współpraca z działem sprzedaży i działem obsługi klienta.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie minimum średnie,
  • znasz pakiet MS Office,
  • potrafisz pracować pod presją czasu,
  • posiadasz umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy,
  • jesteś osobą sumienną i punktualną.
Mile widziana znajomość programu TMS.

U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Aplikuj poprzez stronę: www.poczta-polska.pl/aplikuj lub zadzwoń: 58/ 32 66 144

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Poczta Polska

583266... Wyświetl numer

Lokalizacja

Adres
Pruszcz Gdański
ul. Handlowa 4
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wyświetl numer