Specjalista ds. Pomiarów i Dokumentacji

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Osowa
Kielnieńska 136
Specjalista ds. Pomiarów i Dokumentacji Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • Analiza danych pomiarowych, wyciąganie i implementacja wniosków.
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji projektowej.
  • Przygotowywanie dokumentacji do audytów klienta oraz współpraca z podwykonawcami (np. laboratorium).
  • Nadzór nad pracą urządzeń pomiarowych, diagnozowanie awarii oraz nadzór pośredni nad prowadzeniem czynności serwisowych.
  • Nadzór pośredni nad pracownikami prowadzącymi pomiary terenowe oraz serwisowe oraz wyjazdy na wyrywkowe kontrole w terenie.
Nasze wymagania
  • Analityczne myślenie oraz umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych.
  • Obsługa programów pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów.
  • Znajomość języków obcych: angielski na poziomie co najmniej średniozaawansowanym w mowie i piśmie.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz zdolności planowania.
  • Gotowość do poszerzania wiedzy i umiejętności, otwartość na nowe wyzwania.
  • Odpowiedzialność i sumienność w realizowaniu powierzonych zadań.
To oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • przyjazną, partnerską atmosferę i możliwość współpracy z ekspertami z doświadczeniem w największych światowych przedsiębiorstwach,

  • karta multisport oraz prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, oraz współudział w sukcesach firmy.

Informacje o firmie
PM Ecology to innowacyjna firma specjalizująca się w rozwoju, produkcji oraz instalacji zaawansowanych urządzeń do automatycznych pomiarów środowiskowych. Nasze projekty obejmują głównie pomiary meteorologiczne i hydrologiczne, a także monitoring jakości powietrza, wód powierzchniowych i parametrów morza.

    Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PM Ecology sp. z o.o. z siedzibą w: Kielnieńska 136, 80-299 Gdańsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Aktualizacja: 04.06.2024

    obserwuj to ogłoszenie
    obserwuj

    Katarzyna Jeruzal

    583800... Wyświetl numer
    i...@pmeco... Wyświetl e-mail

    Lokalizacja

    Adres
    Wyświetl numer