Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk/Gdynia Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Oferta Pracy: Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów – Branża Sprzątania
Opis Stanowiska: Jeżeli jesteś osoba kreatywną, pełną energii i masz determinację w pozyskiwaniu klientów, mamy dla Ciebie świetną okazję! Poszukujemy Specjalisty ds. Pozyskiwania Klientów, który będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych na nasze usługi sprzątania domów, apartamentów, mieszkań, oraz biur. Nie obchodzi nas Twoje wykształcenie, jakie masz doświadczenie w poprzednich firmach czy hobby, więc daruj sobie piękne CV. Ważne są Twoje umiejętności personalne i to będzie brane pod uwagę w procesie rekrutacji.
Liczysz na ciepła posadkę i klikanie na facebooku ? Przejdź dalej, bo już Twoja kreatywność nie zdała egzaminu.
Obowiązki:
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i nawiązywanie współpracy.
  • Opracowywanie kreatywnych strategii pozyskiwania klientów.
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami.
  • Opracowywanie ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Analiza rynku i konkurencji.
Wymagania:
  • Determinacja w pozyskiwaniu klientów
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz organizacji czasu.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Kreatywność i zdolność do pracy samodzielnej.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie na zasadzie prowizji od pozyskanego klienta.
  • Elastyczny czas pracy, Ty decydujesz ile pracujesz.
  • Możliwość długofalowej współpracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole.
Proces Rekrutacji: Aby przystąpić do rekrutacji, pokaż nam swoją kreatywność! Przygotuj przykładową ofertę, w formie tekstowej, graficznej lub głosowej (w czym czujesz się najlepiej), w jaki sposób przekonasz klienta do skorzystania z usług sprzątania. Możesz korzystać z treści z naszego fanpage odnośnie zakresu usług:
https://www.facebook.com/BlyskSzczotka lub strony internetowej https://blyskszczotka.pl/
Wyślij projekt na adres biuro@blyskszczotka.
Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam dostarczyć czystość i zadowolenie klientom!

#Praca #SpecjalistaDoPozyskiwaniaKlientów #Sprzątanie #Rekrutacja

Aktualizacja: 30.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Mariusz

501 183 047
biuro@blyskszczotka.pl

Lokalizacja

Adres
Gdańsk/Gdynia
SMS
Wyświetl numer