Specjalista ds. PR i E-marketingu

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie PR i marketingu (w tym działań w obszarze digital marketingu).
  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (współtworzenie contentu, publikacja, rozwój treści).
  • Posiadanie merytorycznej wiedzy z zakresu PR i media relations, w tym znajomość narzędzi do monitoringu mediów.
  • Praktyczna znajomość kanałów social media: Facebook, Instagram, X (Twitter), YouTube, Linkedin.
  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie oraz sprawne organizowanie pracy własnej.
  • Mile widziane doświadczenie w promocji uczelni wyższej.

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie strategii marketingowej i PR dla Uniwersytetu WSB Merito w Gdyni.
  • Kreowanie i prowadzenie projektów marketingowych, eventów.
  • Realizowanie działań w zakresie e-marketingu i PR.
  • Współpraca z mediami i agencjami reklamowymi.
  • Aktualizacja treści na stronie www.
  • Opieka nad kanałami social media (działania organiczne i płatne) ze wsparciem działu social media w centrali.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Dodatkowe dni wolne w roku (ok. 5-8 dni).
  • Elastyczny czas pracy.
  • Praca w systemie hybrydowym (1 tydzień - 3 dni w biurze/2 dni w domu; 2 tydzień - 2 dni w biurze/3 dni w domu).
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość podjęcia studiów na jednym z Uniwersytetów WSB Merito należących do Grupy Merito na preferencyjnych warunkach po 6 miesiącach pracy.
  • Nauka języka angielskiego z dofinansowaniem przez pracodawcę po 6 miesiącach pracy.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych: opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali.

Aktualizacja: 19.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdynia

Ogłoszenie z portalu

praca.pl