Specjalista ds. Projektów i Pozyskiwania Finansowania

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m. in.:
  • monitorowanie możliwości pozyskania funduszy zewnętrznych dla UCK,
  • przygotowywanie i składanie wniosków o dofinansowanie,
  • sprawozdawczość związana z projektem,
  • przygotowywanie i przekazywanie wniosków o płatność,
  • czuwanie nad prawidłową realizacją projektów oraz w okresie jego trwałości,
  • archiwizacja dokumentów,
  • współpraca z zespołami audytowymi i kontrolnymi oraz komórkami merytorycznymi UCK.

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 lata doświadczenia,
  • znajomość zagadnień dotyczących polityki spójności i wdrażania funduszy europejskich,
  • umiejętność przygotowania wniosków aplikacyjnych oraz wniosków o płatność,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole oraz budowania pozytywnych relacji,
  • samodzielność, nastawienie na własny rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:
  • doświadczenie w pozyskiwaniu, rozliczaniu oraz kontroli funduszy europejskich oraz dotacji (bądź ukończone kursy lub studia podyplomowe lub w zakresie),
  • znajomość analizy finansowej oraz umiejętność zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość prawa zamówień publicznych (bądź ukończone kursy lub studia podyplomowe lub w zakresie),
  • wiedza z zakresu prawa pracy.

Korzyści z pracy u  nas:
  • zyskasz  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00 (wymiar etatu 7h35’),
  • masz możliwość skorzystania z benefitów:
     - dodatek za wysługę lat,
     - Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”,
     - kasa zapomogowo-pożyczkowa,
     - możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego MyBenefit (w tym karty MultiSport).

                    Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 07.04.2024 r.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji uzupełnij formularz:
- kliknij APLIKUJ
lub
- otwórz link w nowym oknie https://uck.traffit.com/public/form/a/VVBZPQ==

lub
- przejdź bezpośrednio na stronę uck.pl - zakładka KARIERA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 22.03.2024