Specjalista ds. projektów UE

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów, preferowane wykształcenie ekonomiczne bądź techniczne,
- mile widziana umiejętność opracowywania analiz finansowych, ekonomicznych i społeczno-gospodarczych,
- podstawowa znajomość zasad rachunkowości,
- dobra znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności aplikacji WORD oraz Excel,
- mile widziana praktyczna wiedza dot. wdrażania funduszy UE,
- umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
- samodzielność i dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- dokładność i sumienność oraz terminowość w realizacji powierzonych zadań
Obowiązki:
- przygotowywanie wniosków o dofinansowanie,
- rozliczanie wniosków o dofinansowanie,
- przygotowywanie biznes planów inwestycji,
- doradztwo ekonomiczne,
- wykonywanie analiz finansowych.
Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia,
- pracę w młodym ambitnym zespole,
- możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego,
- możliwość douczenia się i szkoleń,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego  na adres e-mail:  [ukryte]
Informacje o firmie
Euro Lider Group Sp. z o. o. - wiodąca polska Spółka specjalizująca się w skutecznym pozyskiwaniu dofinansowania z funduszy Unii Europejskiej dla sektora prywatnego i publicznego poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:  Specjalisty ds. funduszy UE

Aktualizacja: 18.03.2024