Specjalista ds.promocji

1-go maja 26
Specjalista ds.promocji Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
obserwuj

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
3500 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

eżeli masz chwilę czasu po szkole lub pracy i szukasz dodatkowego zarobku,to ta oferta jest dla ciebie! Możesz dołączyć do projektu korzystając z darmowych narzędzi i zacząć zarabiać już od pierwszego dnia swojej działaności.Praca odbywa się zdalnie i polega na obsługiwaniu klientów poprzez czat stosując formułkę kopiuj-wklej. Możesz prowadzić rozmowę na za pomocą wiadomości głosowych lub pisanych-to zależy od ciebie.Możesz działać anonimowo,nie musisz podawać swoich danych ani załączac swojego wizerunku.Dołączając do projektu nie inwestujesz ani złotówki.Dostajesz na start gotowe materiały i możesz liczyć na pełne wsparcie całego zespołu.
BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI!
  • Na początku stawka około 3200-5600PLN miesięcznie, pracując po 3-4h dziennie.
  • Stawka będzie zależeć od Ciebie i Twojego zaangażowania.
  • Im więcej poświęcisz czasu, tym więcej zarobisz. Zarobki wzrastają wraz z doświadczeniem.
  • PODCZAS SAMEGO SZKOLENIA ZARABIASZ JUŻ CONAJMNIEJ 500 ZŁOTYCH.
Wymagania:
Laptop lub telefon z dostępem do internetu
Obywatelstwo Polskie
Dla osób 18+ ,bez górnego limitu wieku
Warunki pracy:
Elastyczne godziny pracy
Bez inwestycji finansowej
Pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz
Dodatkowe bonusy na start,od razu zyskujesz więcej
Wypłaty dwa razy w miesiącu-zawsze na czas
Obowiązki:
Zaangażowanie w pracę
Podstawowa umiejętność obsługi mediów społecznościowych
Motywacja do działania i pozytywne nastawienie
Doświadczenie nie jest wymagane,wszystkiego cię nauczymy!
UWAGA!
NIE jest to oferta MLM typu Avon, Oriflame itp.
NIE wymagamy spotkań na kamerze ani na żywo z klientem.
NIE wymagamy dzwonienia po ludziach.
NIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw.
NIE działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, mlm.
NIE wymagamy zaliczki aby zacząć pracować.
Nikogo na nic nie namawiasz!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,napisz do mnie poprzez aplikację lub wyślij swoje CV i wspólnie zacznijmy działać!

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Adam Dyrcz

726910... Wyświetl numer
a...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
SMS
Wyświetl numer