Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo,
Energetyka,
Instalacje
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:
SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI
Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Analizowanie dokumentacji technicznej związanej z procedurą wyboru dostawców i podwykonawców
  • Tworzenie zapytań ofertowych wraz z przedmiarami; analiza porównawcza ofert
  • Prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi dostawcami i wykonawcami
  • Przygotowywanie projektów umów wraz z koniecznymi załącznikami
  • Uaktualnianie branżowej listy podwykonawców oraz dostawców
  • Koordynowanie rozliczeń finansowych z dostawcami i podwykonawcami.
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość programu AutoCAD
  • Skrupulatność, dokładność
  • Umiejętność komunikacji ustnej i pisemnej
  • Umiejętność wyszukiwania, analizy i porównywania informacji
  • Dyspozycyjność
  • Czynne prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakty B2B
  • Przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • Atrakcyjne biuro w gdańskiej Oliwie
  • Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".