Specjalista ds. Rejestracji Produktów Leczniczych

Ogłoszenie mini
Gdańsk Specjalista ds. Rejestracji Produktów Leczniczych Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu chemii, biologii, farmacji, biotechnologii lub innej pokrewnej dziedziny nauki lub techniki.
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rejestracji produktów leczniczych w firmach farmaceutycznych.
  • Doskonała znajomość wymagań technicznych dotyczących dokumentacji produktów leczniczych.
  • Znajomość regulacji prawnych w odniesieniu do wyrobów medycznych.
  • Dokładność, analityczność, niezależność, integracyjny i odpowiedzialny sposób pracy.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania projektami, zdolność do pracy w zespole i realizacji zadań z zachowaniem wysokich standardów oraz w napiętych terminach.
  • Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania informacjami regulacyjnymi i bazami danych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Twoje zadania:

  • Analiza dokumentacji jakościowej i medycznej pod kątem wyboru ścieżki rejestracyjnej produktu leczniczego.
  • Przygotowywanie raportów jakościowych.
  • Klasyfikacja i przygotowywanie dokumentacji do zmian porejestracyjnych produktów leczniczych zarejestrowanych w procedurze narodowej i procedurach europejskich.
  • Prowadzenie wszelkich działań rejestracyjnych związanych z utrzymaniem aktualnych pozwoleń w cyklu życia produktu.
  • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji rejestracyjnej w procedurze narodowej i procedurach europejskich.
  • Przeglądy dokumentacji do nowych rejestracji, audyty wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Przygotowywanie odpowiedzi na wezwania Agencji w ramach wszystkich procesów rejestracyjnych krajowych i międzynarodowych.
  • Współudział w ocenie zgodności regulacyjnej dokumentacji dla wyrobów medycznych z perspektywy dystrybutora.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów.
  • Benefity pozapłacowe, m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie.
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.
  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych.
  • Obecność trenera wewnętrznego.
  • Komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Aktualizacja: 26.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Gemini Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl