Specjalista ds. rozliczeń

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z dynamicznym rozwojem, firma PBC Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni  poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie rozliczeń faktur,
  • analiza rozrachunków
  • analiza zapisów na kontach i uzgadnianie sald
  • utrzymywanie kontaktu z kontrahentami, urzędami (korespondencja, telefony itp.
  • bieżąca weryfikacja dokumentacji finansowej (m.in. faktur kosztowych, faktur sprzedażowych itp.);
  • przygotowywanie raportów na podstawie danych księgowych na potrzeby firmy,
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS itd.)
  • współpraca z działem kadr i płac oraz innymi działami w firmie

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia,
  • dbałość o szczegóły i umiejętność zachowywania poufnych informacji,

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pakiet medyczny oraz sportowy
  • możliwość awansowania i zdobywania dodatkowych kwalifikacji
Zapraszamy do współpracy.
Prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy: [ukryte]
lub kontakt telefoniczny: [ukryte]

Informacje o firmie

PBC Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jest firmą budowlaną realizującą inwestycje jako generalny wykonawca. Posiadamy bogate doświadczenie w branży budowlanej zdobyte podczas wielu realizacji obiektów magazynowych, użyteczności publicznej, mieszkaniowych, usługowych oraz licznych prac remontowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PBC Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."